All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Multi Functional Audio Signal Verification Camera Lens Finder RF Bug Detector
| Detecting Range: | 50 MHz ~ 6.0 GHz |
|---|---|
| Wireless Bug (2mW): | Up To 25 Feet (beep)/ Up To 15 Feet (acoustic) |
| 10mW 2.4GHz Wireless Camera: | Up To 15 Feet |
TC202-B1 GOTA Standard Air Interface Data Collector For Monitoring Real Time Signals
| Product Name: | GOTA Data Collector |
|---|---|
| Frequency Band: | Uplink 440-460MHz / 460-480MHz(GOTA) Downlink 814-840MHz / 859-885MHz(CDMA) |
| Detection And Collection Sensitivity: | ≤-115dBm |
IP55 Waterproof Metal Detector Security Gate with 13 Zones for Airport use
| Working Power: | AC 220V 50Hz |
|---|---|
| Checking Distance: | 0.1-50cm |
| Detection Zones: | 13 Zones |
5G NR Mobile Phone Signals Recognition Searching
| Supported Frequency Bands: | All Live Networks And Reserved Frequency Bands |
|---|---|
| Guarding Frequency Points: | 2 |
| Number Of Guarded Cells: | ≥4 Cells |
7 Channels Cell Phone Signal Detector Scanning Standby Mobile Phone Signal Built in Battery
| Features:: | Detecting Standby Signal, Security Device, Anti-intercept |
|---|---|
| Size:: | 98x147.7x26mm |
| Detection Range:: | 1-15 Meters |
3D Active Electronic Scan Surveillance Radar AESA and Active Phased Array Radar for Drone UAV Detection
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-15 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, T/T, Western Union |
TZ502 5G NR Signals Recognition Device Vehicle Mounted For National Security
| Number Of Guarded Cells: | ≥6 Cells |
|---|---|
| Detection And Control Range: | ≥200 Meters (based On The Actual Live Network Environment) |
| Data Transmission Range: | ≥400 Meters (subject To The Actual Environment) |
TD4502 Handheld 4G 5G Mobile IMSI Signal Detection Analysis for Positioning and Code Scanning
| Working Standard: | NR: TDD, FDD |
|---|---|
| Working Frequency: | LTE And NR (can’t Be Turned ON Together) |
| Working Channels: | 4 Channels |
10m 1200mAh 1-8000MHz Handheld RF Detector Cell Phone Signal Detector
| Material: | ABS |
|---|---|
| Color: | Matt Black / Champagne Gold |
| Detection Radius: | About 10m |
Multifunctional Wireless Camera Detector , Mini Spy Hidden Bug Detector
| Product Name: | Bug Camera Detector |
|---|---|
| Frequency: | 1MHz—6.5GHz |
| Shoot Detecting Camera: | 10cm-20m |

