All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ rohs wireless communication network ] match 30 Products.
Backpack High Power Jammer Remote Control 8 Channels 80M Radius Blocking
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Coverage: | 10-80m (depends On Local Signal Strength) |
510mm Antenna 960MHz 190W Backpack Cell Phone Jammer 2G 3G 4G
| Color: | Army Green |
|---|---|
| Antenna: | 6 Pcs High-gain Omni-directional FRP Antennas |
| Function: | Effectively Block Worldwide 2G / 3G / 4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
Mobile Phone Signal Detection Analysis Battery Operated Portable For Positioning
| Output Power: | 2W/band (5G Frequency Band) |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 1 Meters |
| Addressing Condition: | Mobile Phone Number (passive) |
Custom 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Portable 60W High Power
| Type: | Portable High Power Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 0-60m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 11pcs Omnidirectional Antennas |
Military Backpack GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
8 Antenna UHF / VHF Cell Phone Signal Jammer , WIFI / 3G Mobile Phone Signal Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 25m |
Indoor 808M UHF / VHF GPS Signal Jammer 8 Band with High Power
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-25M |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Signal Jammer Remote Control 25m
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/WIRELESS CAMERAS And Etc. In Optional |
Backpack Cell Phone Signal Jammer 8 Antennas GSM 3G 4G 5G 10Watt For Farm
| Type: | Backpack High Power Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 10Watt |
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
2G 3G 4G WiFi Signal High Power Cell Phone Jammer 960MHz 8 Band
| Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Antenna: | 8 Pcs High-gain Omni-directional FRP Antennas |
| Function: | Effectively Block Worldwide 2G / 3G / 4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |

