All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 16w wifi signal jammer ] match 29 Products.
34dBm Remote Control Jammer 2G / 3G / 4G 30M Mobile Signal Blocker
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
8 antenna VHF/UHF +3G mobile phone signla jammer/blocker
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
Multi-functional 3G 4G Cell Phone Jammer EST-808N3 , GPS WiFi Lojack Jammer
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack ,GPS |
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
8 Band Multifunctional Cell Phone Signal Jammer , WIFI / 4G / 3G Mobile Phone Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack ,GPS |
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
33dBm Cell Phone Signal Jammer / Scrambler Computer Remote Contro
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Frequency: | 850-894MHz |
| Average Out-putting Power: | 33dBm |
8 Antenna UHF / VHF Cell Phone Signal Jammer , WIFI / 3G Mobile Phone Signal Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 25m |
Indoor 808M UHF / VHF GPS Signal Jammer 8 Band with High Power
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-25M |
Black Cell Phone Signal Jammer 2G 3G 4G , WIFI Signal Blocker
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Frequency: | 1805-1880MHz |
| Frequency: | 1805-1880MHz |
8 Bands 2G 3G 4G Omni Directional Cell Phone Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
1-40m Adjustable 24/7 Continuously Working 8 Bands Cell Phone 2G 3G 4G WIFI GPS Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |

