All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 16w wifi signal jammer ] match 29 Products.
Wimax 3G Remote Control Jammer , WiFi Signal Jammer With Directional Antenna
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Power Input: | AC110V-240V |
| Power Output: | 16W |
Car Charging 8 Antennas 5G GPS Signal Jammer 16W
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 8 High Gain Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
Indoor Mobile Phone Signal Jammers 8 Bands Adjustable Remote Control 12W EST-502C8
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
Adjustable 8 bands Cell Phone Signal Jammer AC160V - 240V 4G WiFi Jammer
| Jamming Range: | 1-25 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Givne Area) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Dimension: | 420(L)*190(W)*90(H |
Indoor Stationary Cell Phone Signal Jammer 8 Channels For DCS 3G WiFi
| Jamming Range: | 1-30M ( Still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIF |
| Power Input: | AC160V-240V |
Cell Phone Signal Remote Control Jammer EST-502C8 12W 8 Omni Directional Antennas
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
Wireles Silver AC160V-240V Cell Phone Signal Jammer 40m For School
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,4G |
4G + WIFI Directional 8 Band Remote Control Jammer EST-505K3 For Custom
| Model: | EST-505K3 |
|---|---|
| Brand: | EST |
| Jamming Range: | 1-20m |
Aluminium Alloy Cell Phone Signal Jammer GPS Mobile Phone Jammer 16W
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Jamming Range: | 1-30m |
4G 35dBm DCS Mobile Signal Blocker , Directional And Custom Jammer
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |

