All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ blue tooth jammer ] match 58 Products.
Bluetooth Portable Cell Phone Signal Jammer for schools , 33dBm
| Jamming Range: | 1-25m(-85dbm) |
|---|---|
| Model: | EST-808P |
| Frequency: | 930-960MHz |
Wifi Wireless Video Portable Cell Phone Jammer EST-808HD , 2400 - 2500 MHz
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 1 Antenna |
Wifi Wireless Portable Cell Phone Jammer
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 1 Antenna |
EST-808FII Cell Phone Signal Jammer 30dBm , Wifi Wireless Video Jammer
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-15m |
Multi-functional 3G 4G Cell Phone Jammer EST-808N3 , GPS WiFi Lojack Jammer
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack ,GPS |
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
Wimax 3G Remote Control Jammer , WiFi Signal Jammer With Directional Antenna
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Power Input: | AC110V-240V |
| Power Output: | 16W |
Cell Phone Signal High Power Jammer 30M Adjustable Radius With 8 Band
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
Portable High Power Wi-Fi Cell Phone Jammer / Blocker 30dBm with Fan
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
Indoor Mobile Phone Signal Jammers 8 Bands Adjustable Remote Control 12W EST-502C8
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
8 Antennas High Power Jammer , WIFI Blocker high power cell phone jammer
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |

