All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ blue tooth jammer ] match 58 Products.
Wifi Cell Phone Signal Jammer , Blue Tooth Video Jammer EST-808FII
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-20meters |
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
wifi / blue tooth Cell Phone Signal Jammer With wireless video
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
GSM / Blue Tooth GPS Signal Jammer 30dBm , Black 850mhz CDMA Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Color: | Black |
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
Wireless Video 25dBm Portable Cell Phone Signal Jammer With Blue Tooth
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | 2400-2500MHZ |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
30dBm Wifi / Blue Tooth / Wireless Video Jammer EST-808FII With 2 Antenna
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
Wifi / Blue Tooth / Wireless Video Cell Phone Signal Jammer Blocker EST-808HF
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 4 Antenna |
Small Pocket Wifi / Blue Tooth / Wireless Video Jammer / Blocker EST-808HD
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
Black Cell Phone Signal Jammer 2G 3G 4G , WIFI Signal Blocker
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Frequency: | 1805-1880MHz |
| Frequency: | 1805-1880MHz |
33dBm Cell Phone Signal Jammer / Scrambler Computer Remote Contro
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Frequency: | 850-894MHz |
| Average Out-putting Power: | 33dBm |
15W 4G WIFI Cell Phone Signal Jammer / Blocker Black For Auditoriums
| Model: | EST-808P |
|---|---|
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
| Jamming Frequency: | GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G(WCDMA,)/4G,2.4G Wifi / Blue Tooth / Wireless Video |

