All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] match 17 Products.
Skinner Shield WIFI Signal Jammer Stationary Type For 15 Meters Radius
| Power Supplier: | Input AC160V-240V Output DC 5V |
|---|---|
| Size: | 162(L)×110(W)×30(H) |
| Weight: | About 700g |
High Power Explosion Proof Mobile Phone Signal Jammer WIFI 2G/3G/4G/5G
| Jamming Range: | 1-200 ㎡ (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 12 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 280* 240* 60 Mm |
Portable Suitcase Cell Phone GPS WiFi Signal Jammer 11 Bands With Battery Built - In
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868,etc. |
12 Bands 3G 4G 5G Cell Phone Jammer Portable Suitcase For Indoor Outdoor
| Total Output Power: | 800W |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/150A |
| Power Consumption: | ≤3000W |
Custom 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Portable 60W High Power
| Type: | Portable High Power Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 0-60m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 11pcs Omnidirectional Antennas |
3G 4G 5G Cell Phone Wifi Blocker 18 Bands Remote Control Signal Jammer
| Power Supplier: | Input AC100V-240V,Output DC12V 20A), Or DC12V Car Adapter |
|---|---|
| Antennas: | 18 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 390*235*58mm (excluding Antennas) |
8 Antennas Mobile Cell Phone Signal Jammer Outdoor Use Stationary Explosion Proof
| Single Output Power: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Antenna Type: | Omnidirectional |
| Power Source: | AC Adapter (220V) |
Radius 1-40m 2W 10 Channels 5G Signal Jammer Portable Suitcase
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antenna: | 10 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
5W 11 Antenna GPS WiFi 5G Signal Jammer Portable Suitcase
| Jamming Range: | Radius 1-60m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 11 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868,etc. |
Portable 80m Blocking 5W 11 Channels 5G Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-80m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 11 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |

