All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] match 17 Products.
Stationary Mobile Phone Signal Jammer Built In Antennas For 4G 5G WIFI
| Maximum Power Output: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/15A |
| Power Consumption: | ≤70W |
Mobile Phone Signal Jammer Stationary Built In Antennas For 5G WIFI
| Maximum Output Power: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
450W Cell Phone Signal Jammer Suitcase Type For 3G 4G 5G 12 Bands
| Total Output Power: | 450W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC 220V//14A |
| Power Consumption: | ≤3000 |
10 Bands Explosion-proof High Power Mobile Phone Signals Blocker for Gas Station and Oil Fields
| Single Channel Output Power: | 5-15W |
|---|---|
| Shielding Radius: | 10-100m |
| Power Supply: | AC 100-240V |
100-240V AC Adapter Portable Cell Phone Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Low Battery Alarm
| Jamming Range: | Radius 1-25m |
|---|---|
| Antenna: | 10 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
1500m 3 Bands High Power Anti Drone UAV Jammer with Omni Directional Antennas
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
Portable Case Cellular Blocker Built in Rechargeable Battery Directional Antennas
| Working Frequency: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blocking Objects: | Mobile Phone, WIFI, Walkie Talkie, Remote Control And Etc. |
| Power Supply: | Built-in Rechargeable Battery, AC 100-240V, DC 24V |

