All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ gps jammer blocker ] match 167 Products.
Mini Satellite GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KF For Vehicles , 30dBm
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dbm |
Mini Satellite 30dBm GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KF For Vehicles
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Military Backpack GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808SG For Custom
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
Mini Anti GPS Signal Jammer Tracker With Full Tropism Antenna , No Switch
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
Mini GPS Signal Jammer Tracker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
GPS / WIFI / 3G Cell Phone Signal Jammer / Blocker With 6 Antennas
| Jamming Range: | 1-20meters |
|---|---|
| Power Consume: | 12W |
| Weight: | 2kg |
EST-808KF GPS Cellphone Jammer Blocker 1500 - 1600MHZ Frequency , 4 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 4 Antenna |
2.4W WIFI GPS 3G Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker EST-808HE
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
Portable High Power Wi-Fi Cell Phone Jammer / Blocker 30dBm with Fan
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |

