All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ gps jammer blocker ] match 167 Products.
Vehicle Car Tracker GPS Jammer / Blocker EST-808KA2 with Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumption Current: | 150mA |
Mobile Phone GPS Signal Blocker Antenna For Car Anti Tracker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumption Current: | 150mA |
Portable Car GPS Signal Jammer / Blocker / Isolator EST-808KB for Custom
| Frequency: | 1500-1600MHZ |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
Handheld Portable GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KE For Conference Room
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,GPS |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
800mW 30dBm GPS Signal Jammer 1500MHZ Blocker , Gps Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
GPS Satellite Cell Phone Signal Jammer / Blocker 33dBm with Omni Antenna
| Power Source: | DC12V-24V |
|---|---|
| Consumption Current: | 150mA |
| Output Power: | 2mV |
Mini Portable GPS Signal Jammer / Blocker / Isolator EST-808KC , 3 Antenna
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Power Consume: | 1 W |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
EST-808I Cell Phone WIFI GPS Signal Jammer / Blocker With 6 Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 33dBm |
Handheld Car GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KB , 1500 - 1600MHZ Frequency
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
12W 6 Band WIFI 3G GPS Signal Jammer / Blocker EST-808I For Custom , 33dBm
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 33dBm |

