All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ small portable drone jammer ] match 4 Products.
Small Portable 4 Channels Drone UAV Jammer Incorporating Jamming Range 50-500 Meters Technology for UAV Threat Mitigation
| Dimension: | 128x52x291mm Not Include Antennas |
|---|---|
| Weight: | 2.5Kg |
| Single Channel Output Power: | 5-10W |
6/8 Bands Small Portable Navy Green Gun Style Anti Drone System Featured with Built-in Battery For Drone Interception
| Maximum Power Consumption: | 200W (depends On The Final Shape) |
|---|---|
| Total Output Power: | 60W (depends On The Final Shape) |
| Application: | FPV Drones, And Other Kinds Of Anti-drone Device/system |
Portable Gun Drone UAV Jammer 900MHz 1.5G 2.4G 5.8G 1000m Blocking
| Type: | Portable Gun Stype Drone UAV Blocker |
|---|---|
| Antenna: | Built-in High Gain Directional Antennas(Gain: 10dBi) |
| Block Signal: | 900MHz 1575 MHz 2400 MHz 5800MHz |
1200 Meters Jamming 6 Bands Portable Super High Power Anti Drone UAV Blocking System
| Working Frequency: | Drone Working In 1.2G 1.5G 2.4G 5.2G 5.8G 433 868 915 And Etc. |
|---|---|
| Single Channel Output Power: | 10-100W |
| Shielding Radius: | 20-1200m, Depends On The Local Signal Strength |
1

