All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 150w cell phone signal jammer ] match 12 Products.
3G 4G 5G Cell Phone Signal Jammer Directional Stationary Built In Omnidirectional Antennas
| Maximum Output Power: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
4G 5G WiFi Cell Phone Signal Jammer 12 Antenna Adjustable Software Management Control
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
4G 5G WIFI Mobile Phone Signal Jammer 22 Bands 150W High Power
| Jamming Range: | 1-200㎡ (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 22 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 380* 220* 85 Mm |
8 Bands Radius 35m Mobile Phone Signal Jammer EST-504K8 130W High Power DC12V 20A
| Jamming Range: | Radius 10-35M(can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Mobile Phone Signal Jammer Stationary Built In Antennas For 5G WIFI
| Maximum Output Power: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
AC 220V 12 Antennas 2W 35m Blocking 5G Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-35M(can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Optional IoT Smart Management Software Control EST-804F12 12 Bands Cell Phone 2G 3G 4G 5G WIFI Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
6 Antenna 600W High Power Cell Phone Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Signal Blocker
| Material: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Shielding Radius: | 50-500meters |
| Shielding Signal: | Mobile Phone Signal, WIFI, GPS, UHF, VHF Or Customerized |
12 Bands 5g Cell Phone Jammer Wifi Signal Jammers EST-504K10
| Maximum Power Output: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Signal Jammer Remote Control 25m
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/WIRELESS CAMERAS And Etc. In Optional |

