All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 25 meters 8 antenna jammer ] match 28 Products.
UHF VHF 3G Mobile Phone Signal Jammer 25 Meters 8 Antenna Jammer
| Jamming Range: | 1-25 Meters (still Depends On The Signal Strentgth In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | White |
8 Antennas 3G 4G WIFI Mobile Phone Signal Jammer With USB Connector
| Single Power Output (each Band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Power Supply: | Input AC160V-240V /Output DC 5V 15A |
| Name: | Mobile Phone Signal Jammer |
Mobile Cell Phone Signal Jammer Stationary 8 Antennas 3G WIFI
| Single Power Output (each Band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Power Supply: | Input AC160V-240V /Output DC 5V 15A |
| Dimension: | 360*180*60MM |
8 Antennas Mobile Cell Phone Signal Jammer Outdoor Use Stationary Explosion Proof
| Single Output Power: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Antenna Type: | Omnidirectional |
| Power Source: | AC Adapter (220V) |
3G GPS Bluetooth Full-band Wireless Cell Phone Signal Jammer With 8 Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Jamming Range: | 1-30 Meters |
8 Antenna WIFI GPS Signal Jammer EST-808M With VHF / UHF For School
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Model No: | EST-808M |
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
VHF / UHF GPS Signal Jammer 2G 3G Wifi 34dBm With 8 Antennas
| Model No: | EST-808M1 |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Jamming Range: | 1-30 Meters |
9 Band 16W Cellphone Remote Control Jammer / Blocker 34dBm , 8 Antenna
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
8 Antenna UHF / VHF Cell Phone Signal Jammer , WIFI / 3G Mobile Phone Signal Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 25m |
Indoor 34dBm 8 Antennas Cell Phone Signal interrupter For School
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
| Model No: | EST-808M2 |

