All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 25 meters 8 antenna jammer ] match 28 Products.
EST-707B Portable Drone Jammer , Anti Drone System Suitcase GPS L1 / 2.4G / 5.8G 3 Bands
| Interference Distance: | ≤1800 M |
|---|---|
| Weight: | 6.25KG |
| Size: | 360*270*170 Mm |
4G WiFi Mobile Phone Signal Jammer Remote Control EST-601J10
| Power Supply: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Dimension: | 270(L)×240(W)×60(H) |
| Name: | Cell Phone Signal Jammer |
4G WiFi Mobile Phone Signal Jammer Software Remote Control
| Power Supply: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Dimension: | 270(L)×240(W)×60(H) |
| Weight: | About 2 KG |
27 Antennas 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Portable Cell Phone Jammer w/ GPS VHF UHF FM Radio Blocking
| Product Name: | Handheld Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Export Power (Po): | ≥27dBm |
| I/O Impedance: | 50Ω/N Connector |
4W High Power Jammer antenna With AC adapter , cell phone scrambler
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
UAV Anti Drone Box GPS Signal Jammer , High Shielding Range At 1800 Meters
| Material: | ABS |
|---|---|
| Product Weight: | 6.25KG |
| Jamming Target: | UAV Flying Below 1800m |
WIFI cell phone signal blocker For Schools and Army EST-505C2
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Counter Drone Equipment Portable UAV Interceptor Anti Civil Drone Device EST-710B
| Interference Distance: | ≤1200 M |
|---|---|
| Weight: | 7.25KG |
| Size: | 360*270*170 Mm |

