All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 5w portable signal jammer ] match 23 Products.
Mobile Cell Phone Signal Jammer 2800mAh Single Antennas Handheld WIFI
| Jamming Range: | 1-15M(depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Built-in Battery: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
10 Bands Directional Timing Cell Phone 2G 3G 4G & WiFi & Walkie-Talkie Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-60 M(panel Antenna Facing Direction) |
|---|---|
| Antenna: | Directional Panel Antenna |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
GNSS 1.5G GPS 2.4G 5.8G Anti UAV Drone Jammer Module
| Frequency: | 1.5G: 1500-1600MHz; 2.4G: 2400-2500MHz; 5.8G: 5700-5900MHz |
|---|---|
| Output Power: | 2W/5W/10W/20W/30W/50W/100W, Accept OEM |
| Gain: | 37/40/43/45 DBm |
Waterproof Blaster Shelter Cell Phone Signal Jammer For Gas Station EST-808G
| Power Supply: | AC Adapter |
|---|---|
| Operate Time: | 24 Hours Continuous |
| Power Consume: | 5W |
Portable 2G 3G Mobile Phone Signal Jammer / Breaker / Isolator EST-808HB
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA.GSM,DCS/PHS,3G |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
30dbm Cell Phone Signal Jammer
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
GPS + WIFI + 3G Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808HI For School
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
Library 808HI Portable Cell Phone Jammer GPS WIFI 3G Blocker 30dBm
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
WIFI 3G Cell Phone Signal Booster 30dBm , Mobile Signal Blocker 6 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
10m Portable Cell Phone Jammer 6 antennas Built in 7.4V 3600mAh Li-ion battery
| Jamming Range: | 1-10 M(-75dBm) |
|---|---|
| Antenna: | 6 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 2G/3G/4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |

