All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 5w portable signal jammer ] match 23 Products.
10 Channels 5W 37dBm 5G Signal Jammer with Timer Setting
| Jamming Range: | 1-60 M(panel Antenna Facing Direction) |
|---|---|
| Antenna: | Directional Panel Antenna |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
5W 11 Antenna GPS WiFi 5G Signal Jammer Portable Suitcase
| Jamming Range: | Radius 1-60m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 11 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868,etc. |
Custom 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Portable 60W High Power
| Type: | Portable High Power Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 0-60m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 11pcs Omnidirectional Antennas |
Portable GPS Signal Jammer , WIFI 3G / GSM Handheld Cellphone Signal Blocker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Color: | Black |
GSM / Blue Tooth GPS Signal Jammer 30dBm , Black 850mhz CDMA Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Color: | Black |
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
Analog RF Signal Jammer Module Drone Jammer Power Amplifier WiFi / GNSS / GPS Jammer Module
| Material: | Aluminum Case |
|---|---|
| Application: | Drone Jammer(anti-drone Device/system), For Counter UAV / UAS Solution Development, Raw Material(internal Component) For Drone Jammers. |
| Function: | Efficiently Generate & Amplify Drone Jamming Signals(high-power Electromagnetic Waves), To Intercept The Drone Control Signals, To Counter UAV / Drones |
Cell Phone GPS Signal Jammer For Car 4 Antenna Jamming range 1-20m
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jammer Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G |
| Jamming Range: | 1-20meters |
Portable 80m Blocking 5W 11 Channels 5G Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-80m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 11 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
Portable Suitcase Cell Phone GPS WiFi Signal Jammer 11 Bands With Battery Built - In
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868,etc. |
3G Cell Phone Signal Booster Portable / LOJACK Jammer For School
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Output Port: | DCS/PHS |
| Working Time Of Input Battery: | 120minuters |

