All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 5w portable signal jammer ] match 23 Products.
808HI Portable 6 Band Mobile Phone Wifi + GPS Jammer with 10m Jamming Range
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Color: | Black |
Portable Case Cellular Blocker Built in Rechargeable Battery Directional Antennas
| Working Frequency: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blocking Objects: | Mobile Phone, WIFI, Walkie Talkie, Remote Control And Etc. |
| Power Supply: | Built-in Rechargeable Battery, AC 100-240V, DC 24V |
1600MHZ Handheld Portable Cell Phone Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth
| Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | 2G/3G/4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
| Working Power: | 110-220V/12-24V |

