All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ high gain omni directional antennas ] match 28 Products.
High Precision LPA Log Periodic Antenna Outdoor Signal Booster Antenna
| Product Name: | Indoor Outdoor Antenna |
|---|---|
| Frequency Range: | 1-6000MHz |
| Connector: | N-female |
Car Charging 8 Antennas 5G GPS Signal Jammer 16W
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 8 High Gain Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
510mm Antenna 960MHz 190W Backpack Cell Phone Jammer 2G 3G 4G
| Color: | Army Green |
|---|---|
| Antenna: | 6 Pcs High-gain Omni-directional FRP Antennas |
| Function: | Effectively Block Worldwide 2G / 3G / 4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
Wireless Signal Remote Control Jammer Alpha Device High Gain
| Antenna: | 4pcs External D20*L510mm 5-7dB High Gain Omni Directional Antennas |
|---|---|
| Air Pressure: | 86~106kPa |
| Single Output Power: | +40dBm / 10W±200mA |
2G 3G 4G WiFi Signal High Power Cell Phone Jammer 960MHz 8 Band
| Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Antenna: | 8 Pcs High-gain Omni-directional FRP Antennas |
| Function: | Effectively Block Worldwide 2G / 3G / 4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
40M 2W 22 Antenna 5G Signal Jammer with Car Charging
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 22 High Gain Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 22 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
14 Antennas Portable GPS Wireless Signal Jammer Full Bands 12000mAh
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 14pcs Omni-directional Antennas |
20 Chancel 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer High gain For Outdoor
| Total Output Power: | 210W |
|---|---|
| Name: | 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer |
| Power Consumption: | ≤600W |
Portable Case Cellular Blocker Built in Rechargeable Battery Directional Antennas
| Working Frequency: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blocking Objects: | Mobile Phone, WIFI, Walkie Talkie, Remote Control And Etc. |
| Power Supply: | Built-in Rechargeable Battery, AC 100-240V, DC 24V |
High Power 40W Remote Control Jammer 200m Blocking 4 Antennas Wireless Signal
| Antenna: | 4pcs External D20*L510mm 5-7dB High Gain Omni Directional Antennas |
|---|---|
| Working Power: | Rechargeable DC 24V 20A Li-Lon Battery X 2pcs |
| Single Output Power: | +40dBm / 10W±200mA |

