All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ high gain omni directional antennas ] match 28 Products.
High Gain 2G 3G 4G 5G Omni Directional Antennas In Plastic/Metal/Fiberglass
| Gain: | 6-9dBi |
|---|---|
| Working Frequency: | 1-6000MHz |
| Working Signals: | WIFI, 2G 3G 4G 5G, VHF UHF And Etc. |
High Gain Fiberglass Omni Directional Antenna 9dBi 1-6000MHz N Type
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
High Gain FRP 6dbi Omni Directional Antenna 6000MHz For Jammer
| Main Material: | FRP |
|---|---|
| Application: | Communication Industry, Any Device Which Includes Signal Transmitting Part |
| Gain: | 6dBi |
Rubber Duck 3dBi 1-6000MHz Omni Directional Antenna Communications Accessories
| Main Material: | ABS |
|---|---|
| Application: | Communication Industry, Any Device Which Includes Signal Transmitting Part |
| Gain: | 3dBi |
1-6000MHz 5dBi FRP Omni Directional Antenna For Signal Jammer
| Main Material: | FRP |
|---|---|
| Application: | Communication Industry, Any Device Which Includes Signal Transmitting Part |
| Gain: | 5dBi |
High Gain 12DBi Indoor Outdoor Antenna EST1710-2000MHZ , N-Female Connector
| Product Name: | Indoor Outdoor Antenna |
|---|---|
| Frequency Range: | 1710-2000MHz |
| Connector: | N-female |
9dBi Omni Directional FRP Indoor Outdoor Antenna 6000MHz For Communication Industry
| Main Material: | FRP |
|---|---|
| Application: | Communication Industry, Any Device Which Includes Signal Transmitting Part |
| Gain: | 6dBi |
4DBi Omnidirectional Indoor Outdoor Antenna 800-960MHz High Gain
| Product Name: | Indoor Outdoor Antenna |
|---|---|
| Frequency Range: | 800-960MHz |
| Connector: | N-female |
11 Channels Cellphone Signal Blocker with Built-in Omni Directional Antennas
| Features: | High Gain / Full-duplex / Single-port |
|---|---|
| Product Name: | TRI-BAND Repeater |
| Certifications: | CE And RoHs |
Fixed Wall Mounting High Power 4 Omni Directional Antennas Drone UAV Jammer for Military use
| Packaging Details: | Netural Packing or Customized |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-8 working days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |

