All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ high gain omni directional antennas ] match 28 Products.
1200 Meters Jamming 6 Bands Portable Super High Power Anti Drone UAV Blocking System
| Working Frequency: | Drone Working In 1.2G 1.5G 2.4G 5.2G 5.8G 433 868 915 And Etc. |
|---|---|
| Single Channel Output Power: | 10-100W |
| Shielding Radius: | 20-1200m, Depends On The Local Signal Strength |
High Effective Protection GPS WIFI RC Drone UAV Jamming System
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
10 Bands Explosion-proof High Power Mobile Phone Signals Blocker for Gas Station and Oil Fields
| Single Channel Output Power: | 5-15W |
|---|---|
| Shielding Radius: | 10-100m |
| Power Supply: | AC 100-240V |
High Efficiency 5000m Detection Distance Radio Technology UAV Scanning and Jamming System
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-10 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
2000M Long Distance Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Description: | 6-10 Channels Manpack Jammer |
|---|---|
| Dimensions: | 488(L) ×369(W) ×189(H) Mm Not Include Antenna |
| Antenna Type: | High Gain Omni Spring Antennas And Directional Panel Antennas |
GPS LOJACK Cell Phone Signal Jammer Portable Handheld Anti Tracking
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
UAV-J2020 Series 160MHz 230W Spectrum Detection Counter UAV System
| Type: | Counter UAV / UAS System (Drone Detection & Countermeasures System) |
|---|---|
| Detection Frequency Range: | 10MHz~6GHz (full Band Detection) |
| Real-time Detection Bandwidth: | 160MHz |
12 Bands 3G 4G 5G Cell Phone Jammer Portable Suitcase For Indoor Outdoor
| Total Output Power: | 800W |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/150A |
| Power Consumption: | ≤3000W |

