All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ handheld cell phone signal jammer ] match 39 Products.
Handheld Car GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KB , 1500 - 1600MHZ Frequency
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
Portable Handheld Anti All GPS Trackers GSM GPRS UMTS All GPS & Lojack Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
Single Antennas Car GPS Signal Jammer Portable Handheld Size 95x45x18 mm
| Jamming Range: | 2-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Maximum Radiant Power: | Lower Than -10dBm |
| Size: | 95x45x18 Mm |
Lightweight Cell Phone Frequency Blocker , 500mw Handheld Cell Phone Jammer
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |
12 Bands IoT Software Control Cell Phone Wifi Signal Jammer Built In Antennas With LCD Screen
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 8/9/10/11/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
MINI GSM / 3G Handheld Cell Phone Jammer Blocker EST-808HB With 3 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
CDMA Handheld GPS Blocker DCS / PHS Cell Phone Signal Booster Reviews
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Frequency: | 850-970MHZ |
| Output Port: | CDMA |
2G 3G Portable Cell Phone Jammer 3 Omnidirectional Antennas Handheld Size
| Jamming Range: | 0.5-15m (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 3 Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power:: | +30dBm /1W |
28 Bands Handheld Cell Phone Jammer WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Months Warranty
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 18 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
3 Bands Portable Cell Phone Jammer Handheld For WiFi Bluetooth GPS 3G
| Jamming Radius: | 1-15m (still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 3pcs Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |

