All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ handheld cell phone signal jammer ] match 39 Products.
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signal Jammer 18 Channels Handheld For Security Use
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna Type: | 2dBi Gain Omni-directional Antenna |
WiFi GPS Portable Cell Phone Scrambler Handheld Remote Control
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
4500mAh WIFI GPS Portable Cell Phone Jammer 18 Antennas 2G 3G 4G 5G
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 Omni-directional Antennas |
8 Antenna 3600mAh 2G 3G WiFi GPS Lojack Signal Jammer 1W
| Type: | Portable GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Function: | Works With All Types Of Tracking Devices, Prevent You From Being Tracked Or Located, To Protect Your Privacy |
| Antenna: | 8pcs Omni-directional Antennas |
8 Band Handheld GPS Signal Jammer Anti Tracking 2G 3G WiFi 2500MHz
| Type: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Function: | Works With All Types Of Tracking Devices, Prevent You From Being Tracked Or Located, To Protect Your Privacy |
| Antenna: | 8pcs Omni-directional Antennas |
Handheld Portable GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KE For Conference Room
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,GPS |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
1W 10 Antenna 4500mAh Walkie Talkie Signal Jammer
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
4G Portable Cell Phone Jammer / Blocker / Isolator EST-808HE4 For Military
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |
4G Portable Cell Phone Jammer / Blocker / Isolator EST -808HE4 For Military
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |
1600MHZ Handheld Portable Cell Phone Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth
| Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | 2G/3G/4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
| Working Power: | 110-220V/12-24V |

