All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ handheld cell phone signal jammer ] match 39 Products.
Handheld 3G Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808HA , 2100 - 2200MHZ
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
Full Frequency Mobile Phone WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W Portable Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 27 Bands Including GSM,DCS,PHS,PCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,4G WiMAX,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
10m Portable Cell Phone Jammer 6 antennas Built in 7.4V 3600mAh Li-ion battery
| Jamming Range: | 1-10 M(-75dBm) |
|---|---|
| Antenna: | 6 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 2G/3G/4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
8 Antenna Handheld Metal Shell GPS Signal Jammer Block 2G / 3G / 4G / Wifi with Battery inside
| Power Supply: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Weight: | About 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |
10 Band 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Signal Jammer EST-808H10
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
20m Radius 8 Bands 7.4V 3600mAh Handheld 5G Jammer
| Type: | Portable Handheld Pocket Size Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
Fixed Portable Drone Jammer UAV Defense System EST-505F3C With Directional Antenna
| Jamming Range: | Farthest 2km(with Directional Antenna, OEM Available) |
|---|---|
| Weight: | About 6.5KG |
| Size: | Host: 380 X 300 X 90mm |
Audio Recording Jammer for Secret Keeping , Handheld Recording Muffler
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Voice Recording Device As Cell Phone, Recording Pen, Audio, Hidden Microphone And Etc. |
Portable Case Cellular Blocker Built in Rechargeable Battery Directional Antennas
| Working Frequency: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blocking Objects: | Mobile Phone, WIFI, Walkie Talkie, Remote Control And Etc. |
| Power Supply: | Built-in Rechargeable Battery, AC 100-240V, DC 24V |

