All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ handheld cell phone signal jammer ] match 39 Products.
8 Bands Handheld Cell Phone Signal Jammer 2G / 3G / 4G / Wifi Blocker AC110V-240V
| Size: | 140×75×35 Mm Not Include Antenna |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Jammer |
GPS LOJACK Cell Phone Signal Jammer Portable Handheld Anti Tracking
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
Mobile Cell Phone Signal Jammer 2800mAh Single Antennas Handheld WIFI
| Jamming Range: | 1-15M(depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Built-in Battery: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
8 Antennas Cell Phone Signal Jammer Portable Satellite Positioning WIFI 3G For Car
| Jamming Range: | 1-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Dimension: | 140×75×35 Mm |
| Maximum Radiant Power: | Lower Than -10dBm |
27 Antennas 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Portable Cell Phone Jammer w/ GPS VHF UHF FM Radio Blocking
| Product Name: | Handheld Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Export Power (Po): | ≥27dBm |
| I/O Impedance: | 50Ω/N Connector |
30dBm Handheld Cell Phone Signal Jammer Adjustable 10 Bands 3G WIFI GSM CDMA Signal Blocker
| Size: | 170×100×50 Mm Not Include Antenna (with Antenna Height In 255mm) |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Jammer |
3G / 2G Handheld Cell Phone Signal Jammer Blocker EST-808HC with 3 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
Remote Control Portable Handheld Mobile Phone Signal Jammer 5 Bands
| Jamming Range: | 1-20m (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 2pcs Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
14 Antennas Portable GPS Wireless Signal Jammer Full Bands 12000mAh
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 14pcs Omni-directional Antennas |
Cigarette Outfit Handheld Cell Phone Jammer 3 Antennas Portable 5 Meters Range
| Jamming Range: | 1-5 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 3pcs Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Green / Red |

