All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
Mobile Cell Phone Signal Jammer 2800mAh Single Antennas Handheld WIFI
| Jamming Range: | 1-15M(depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Built-in Battery: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
Indoor Stationary Cell Phone Signal Jammer 8 Channels For DCS 3G WiFi
| Jamming Range: | 1-30M ( Still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIF |
| Power Input: | AC160V-240V |
4G 5G WiFi Cell Phone Signal Jammer 12 Antenna Adjustable Software Management Control
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
3G 4G 5G Cell Phone Signal Jammer Directional Stationary Built In Omnidirectional Antennas
| Maximum Output Power: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
Full Frequency Cell Phone Signal Jammer Built In Antennas For 2G 3G 4G 5G
| Maximum Output Power: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Weight (main Unit): | 4.3KG |
2G 3G 4G 5G Cell Phone Signal Jammer High Power Signal Synchronic
| Total Power Output: | 100W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC220V3A --24VDC/20A |
| Power Consumption: | ≤500W |
Wireles Silver AC160V-240V Cell Phone Signal Jammer 40m For School
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,4G |
8 Antennas Mobile Cell Phone Signal Jammer Outdoor Use Stationary Explosion Proof
| Single Output Power: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Antenna Type: | Omnidirectional |
| Power Source: | AC Adapter (220V) |
Vehicle Mounted GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Remote Control Cell Phone Signal Jammer
| Features: | High Power All In One Wireless Signals Blocker |
|---|---|
| Product Name: | Vehicle Bomb Blocker |
| Single Output Power: | +47-50dBm / 50-100W |
12 Channels 30M 2W 5G Cell Phone Signal Jammer LCD Screen
| Jamming Range: | Radius 1-30M (signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in 12 Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |

