All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
33dBm Cell Phone Signal Jammer / Scrambler Computer Remote Contro
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Frequency: | 850-894MHz |
| Average Out-putting Power: | 33dBm |
15W 4G WIFI Cell Phone Signal Jammer / Blocker Black For Auditoriums
| Model: | EST-808P |
|---|---|
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
| Jamming Frequency: | GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G(WCDMA,)/4G,2.4G Wifi / Blue Tooth / Wireless Video |
Bluetooth Portable Cell Phone Signal Jammer for schools , 33dBm
| Jamming Range: | 1-25m(-85dbm) |
|---|---|
| Model: | EST-808P |
| Frequency: | 930-960MHz |
8 Bands Handheld Cell Phone Signal Jammer 2G / 3G / 4G / Wifi Blocker AC110V-240V
| Size: | 140×75×35 Mm Not Include Antenna |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Jammer |
Negative Ion Anion Air Purifier Cell Phone Signal Jammer 2G 3G 4G WIFI For Home
| Color: | White |
|---|---|
| Function: | Air Purifier, Cell Phone Signal Blocker |
| Product Name: | Air Purifier Signal Jammer |
3G GPS Bluetooth Full-band Wireless Cell Phone Signal Jammer With 8 Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Jamming Range: | 1-30 Meters |
High Power Mini Portable Cell Phone Signal Jammer Multi functional
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |
3G Wireless Cell Phone Signal Jammer With GSM / GPS / Wifi Signal Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model Number: | EST-808M |
GPS Satellite Cell Phone Signal Jammer / Blocker 33dBm with Omni Antenna
| Power Source: | DC12V-24V |
|---|---|
| Consumption Current: | 150mA |
| Output Power: | 2mV |
Black GPS Cell Phone Signal Jammer For Schools , 5 W CDMA / GSM Blocker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 33dBm |
| Operate Time: | 2-3 Hours Continuous |

