All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
3G WiFi Cell Phone Signal Jammer AC 220V Built In Antennas
| Sensitive: | -110dBm |
|---|---|
| Working Power: | AC 220V |
| Power Consumption: | About 100W |
Stainless Steel Silver Cell Phone Signal Jammer Remote Control For Police And Command Center
| Jamming Range: | 1-15M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G,4G,WIFI |
Adjustable Cell Phone Signal Jammer , Cell Phone Signal Blocker Antennas Blocking 2
| Frequency: | CDMA, GSM,DCS,PHS,3G,WIFI,4G1,4G2 |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Power Input: | AC160V-240V |
3G/4G/WIFI/+GPS Cell Phone Signal Jammer , Portable Cell Phone Signal Blocker Device
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Signal |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,PHS,DCS,3G ,GPS,LTE |
Professional Auditoriums Cell Phone Signal Jammer With Jamming Range 15m
| Jamming Range: | 1-15M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
High Powered Cell Phone Signal Jammer , Cell Phone Signal Blocker
| Jamming Range: | 1-15M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Library Cell Phone Signal Jammer With AMPS / TACS / NMT Available System
| Jamming Range: | 1-20M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
11 BandS Stainless Steel Silver Cell Phone Signal Jammer Blocking Mobile and WIFI / Earphone
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,WIFI,LTE,UHF,VHF |
Device To Block Cell Phone Signal 1-30M Cell Phone Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-30M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,WIFI |
Power Adjustable Cell Phone Signal Jammer With GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |

