All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
CDMA / GSM 3G Cell Phone Frequency Jammer 33dBm with 20m Jamming Range
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
14 Antennas Portable GPS Wireless Signal Jammer Full Bands 12000mAh
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 14pcs Omni-directional Antennas |
30dBm Handheld Cell Phone Signal Jammer Adjustable 10 Bands 3G WIFI GSM CDMA Signal Blocker
| Size: | 170×100×50 Mm Not Include Antenna (with Antenna Height In 255mm) |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Jammer |
EST-808HE3 3G / 2G Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker / Breaker
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
27 Antennas 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Portable Cell Phone Jammer w/ GPS VHF UHF FM Radio Blocking
| Product Name: | Handheld Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Export Power (Po): | ≥27dBm |
| I/O Impedance: | 50Ω/N Connector |
EST-808SG3 Portable 3G Cell Phone Signal Jammer 2100 - 2200MHZ For Custom
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Dimension: | 97(L)×48 (W)×18(H)mm |
2.4W WIFI GPS 3G Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker EST-808HE
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
3 Band Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker / Breaker EST-808HC
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
Wireless Video 25dBm Portable Cell Phone Signal Jammer With Blue Tooth
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | 2400-2500MHZ |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
Black GPS 30dBm Portable Cell Phone Signal Jammer 808KB With 10m Range
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10m |
| Color: | Black |

