All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
Military Backpack GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
Backpack High Power Jammer Remote Control 8 Channels 80M Radius Blocking
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Coverage: | 10-80m (depends On Local Signal Strength) |
4G Vehicle GPS tracking devices / gps vehicle tracking devices
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Multi Functional Audio Signal Verification Camera Lens Finder RF Bug Detector
| Detecting Range: | 50 MHz ~ 6.0 GHz |
|---|---|
| Wireless Bug (2mW): | Up To 25 Feet (beep)/ Up To 15 Feet (acoustic) |
| 10mW 2.4GHz Wireless Camera: | Up To 15 Feet |
2G / 3G / WIFI High Power Jammer , mobile phone booster DC5V
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Waterproof Outdoor Drone Jammer Anti-drone Device Counter UAV Drone Defense System EST-710G3
| Jamming Range: | Radius 300-500 Meters |
|---|---|
| Weight: | 4.95KG |
| Size: | Host: 280*180*90 Mm; Antenna: 500 Mm |
High Effective Protection GPS WIFI RC Drone UAV Jamming System
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
Stationary Use Anti Spy Ultrasound Recording Blocker for Military Secret Keeping
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Voice Recording Device As Cell Phone, Recording Pen, Audio, Hidden Microphone And Etc. |
Portable Case Cellular Blocker Built in Rechargeable Battery Directional Antennas
| Working Frequency: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blocking Objects: | Mobile Phone, WIFI, Walkie Talkie, Remote Control And Etc. |
| Power Supply: | Built-in Rechargeable Battery, AC 100-240V, DC 24V |

