All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
Backpack Cell Phone Signal Jammer 8 Antennas GSM 3G 4G 5G 10Watt For Farm
| Type: | Backpack High Power Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 10Watt |
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
Remote Control 3G Cell Phone Signal Jammer 5 Bands Stationary Indoor Use
| Jamming Range: | 1-30 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 5 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 5 Bands Including GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G |
GSM 3G 4G LTE 5G Cell Phone Signal Jammer - Block Unwanted Calls & Texts for Businesses
| Type: | Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 2-20m |
| Antenna: | 8pcs Omni Antennas |
40W Medium Power 1-50m 8 Channels Cell Phone Signal Jammer for Prison
| Jamming Range: | 1-50M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
Adjustable 8 bands Cell Phone Signal Jammer AC160V - 240V 4G WiFi Jammer
| Jamming Range: | 1-25 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Givne Area) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Dimension: | 420(L)*190(W)*90(H |
GPS LOJACK Cell Phone Signal Jammer Portable Handheld Anti Tracking
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
450W Cell Phone Signal Jammer Suitcase Type For 3G 4G 5G 12 Bands
| Total Output Power: | 450W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC 220V//14A |
| Power Consumption: | ≤3000 |
5G Cell Phone Signal Jammer 12 Bands Adjustable Working Range
| Total Output Power: | 450W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Power Consumption: | ≤3000 |
Mobile Cell Phone Signal Jammer Stationary 8 Antennas 3G WIFI
| Single Power Output (each Band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Power Supply: | Input AC160V-240V /Output DC 5V 15A |
| Dimension: | 360*180*60MM |
Portable Cell Phone Signal Jammer 14W 8 Omnidirectional Antennas
| Jamming Range: | Adjustable Radius 1-25M【the Cellular Signal Must ≤-85dBm In The Location】. The Jamming Range Still Depends On The Signal Strength In The Given Area. |
|---|---|
| Antennas: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |

