All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
4 Antennas Cell Phone Signal Jammer Remote Control For CDMA GSM DCS PHS 3G
| Jamming Range: | Radius 1- 15M (still Depends On The Strength In The Given Area. |
|---|---|
| Single Output Power: | +33dBm /1W |
| Power Input: | AC110V-240V |
8 Antennas Cell Phone Signal Jammer Portable Satellite Positioning WIFI 3G For Car
| Jamming Range: | 1-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Dimension: | 140×75×35 Mm |
| Maximum Radiant Power: | Lower Than -10dBm |
Mobile Vehicle GPS Satellite Positioning Cell Phone Signal Jammer EST-808KA1
| Jamming Range: | 2-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Emission Frequency Range: | 1500-1600MHz |
| Power Adjust Range: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
CE RoHS Cell Phone Signal Jammer 5 Buit In Omnidirectional Antennas 160*100*30 Mm
| Jamming Range: | 1-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 5 Buit-in Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
Backpack 30 Meters Blocking Cell Phone Signal Jammer with Bulit-in Battery
| Jamming Range: | 1-30M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
20 Antennas Cell Phone Signal Jammer 3G 4G WiFi Bluetooth Cell Phone Scrambler Device
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Single Output Power(each Band): | ≤ 33dBm / 2W (adjustable With Power Adjustment Knob) |
| Power Supply: | AC Adapter(Input: AC100-240V; Output: DC12V 20A), Or DC12V Car Adapter |
Aluminium Alloy Cell Phone Signal Jammer GPS Mobile Phone Jammer 16W
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Jamming Range: | 1-30m |
Waterproof Blaster Shelter Cell Phone Signal Jammer For Gas Station EST-808G
| Power Supply: | AC Adapter |
|---|---|
| Operate Time: | 24 Hours Continuous |
| Power Consume: | 5W |
3G Cell Phone Signal Jammer With 4 Antenna EST-808A
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
Wifi Cell Phone Signal Jammer , Blue Tooth Video Jammer EST-808FII
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-20meters |
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |

