All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
3G Portable Cell Phone Jammer , 4G LET Wmax Jammer / Blocker With 6 Antenna
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
WIFI / GPS Portable Cell Phone Jammer 4 Antenna With 10m Jamming Range
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Mobile Phone WIFI Signal Jammer Frequency Synchronization For 2G 3G 4G 5G
| Power Supplier: | Built-in Power: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Power Consumption: | ≤160W |
| Relative Humidity: | ≤85% |
Built In Antennas Mobile Phone 5G Jammer WIFI 12 Bands EST-504K10
| Maximum Power Output: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
3 Antenna 2.4W Portable Cell Phone Jammer GPS / WIFI / 2G / 3G With Car Charge
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
10m Portable Cell Phone Jammer 6 antennas Built in 7.4V 3600mAh Li-ion battery
| Jamming Range: | 1-10 M(-75dBm) |
|---|---|
| Antenna: | 6 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 2G/3G/4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
4W 5 Antenna Portable Cell Phone Jammer WIFI / GSM / 3G With Dip Switches
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
8 Antenna Handheld Metal Shell GPS Signal Jammer Block 2G / 3G / 4G / Wifi with Battery inside
| Power Supply: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Weight: | About 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |
Exquite 3G Remote Control Jammer 4 Antenna With 15m Jamming Range
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Powerful 18 Antennas Fixed Mobile Phone GPS VHF UHF RC Signals Convoy Bomb Jammer for Military use
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |

