All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
34dBm Remote Control Jammer 2G / 3G / 4G 30M Mobile Signal Blocker
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
Radius 1-40m 2W 10 Channels 5G Signal Jammer Portable Suitcase
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antenna: | 10 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
Vehicle Car Tracker GPS Jammer / Blocker EST-808KA2 with Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumption Current: | 150mA |
GSM Car Remote Control Jammer / Blocker EST-505D , 930-960MHz Frequency
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
5 Antenna GSM 3G Remote Control Jammer 2100 - 2200MHZ for Military
| Power Consume: | 4W |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-20m |
| Dimension: | 245(L) ×160(W) × 50(H)mm |
Exquite Remote Control Jammer
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
34dBm Remote Control Jammer
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
CDMA Mobie Phone Remote Control Jammer / Blocker EST-505E For Custom
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
3G / GSM Desktop Remote Control Cellphone Jammer / Blocker EST-505A
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
8 antenna VHF/UHF +3G mobile phone signla jammer/blocker
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |

