All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
Wifi Wireless Video Portable Cell Phone Jammer EST-808HD , 2400 - 2500 MHz
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 1 Antenna |
Wifi Wireless Portable Cell Phone Jammer
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 1 Antenna |
Black Cell Phone Signal Blocker 35dBm 4G Cellphone / GPS / WIFI
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
510mm Antenna 960MHz 190W Backpack Cell Phone Jammer 2G 3G 4G
| Color: | Army Green |
|---|---|
| Antenna: | 6 Pcs High-gain Omni-directional FRP Antennas |
| Function: | Effectively Block Worldwide 2G / 3G / 4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
GSM CDMA Signal Prison Hidden Signal Jammer 32W 16 Bands
| Feature: | With Network Jamming Module, Remote Control All The Jammers Via Computer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-30M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 16 Built-in Directional Antennas |
250W High Power Cell Phone Jammer Stationary For 4G 5G Indoor
| Maximum Output Power: | 250W |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --24VDC/42A |
| Power Consumption: | ≤750W (220V/3.5A) |
2G 3G 4G WiFi Signal High Power Cell Phone Jammer 960MHz 8 Band
| Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Antenna: | 8 Pcs High-gain Omni-directional FRP Antennas |
| Function: | Effectively Block Worldwide 2G / 3G / 4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Signal Jammer Remote Control 25m
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/WIRELESS CAMERAS And Etc. In Optional |
Tender / Bid 2G 3G 6 Bands Cell Phone Scrambler Device
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 6 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 6 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
High Power Cell Phone Jammer 12 Bands Portable 12 Omni - Directional Antennas
| Jamming Range: | Radius 50-150M |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |

