All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
12 Bands 3G 4G 5G Cell Phone Jammer Portable Suitcase For Indoor Outdoor
| Total Output Power: | 800W |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/150A |
| Power Consumption: | ≤3000W |
High Power Wifi Portable Cell Phone Jammer / Blocker ( CDMA GSM DCS PCS 3G )
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
Single Band Portable Cell Phone Jammer WIFI Bluetooth Wireless
| Jamming Range: | 1-10 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Working Temperature: | -30~60℃ |
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808SG For Custom
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
GPS + WIFI + 3G Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808HI For School
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
Library 808HI Portable Cell Phone Jammer GPS WIFI 3G Blocker 30dBm
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
WIFI Portable Cell Phone Jammer / Mobile Signal Blocker With 3 Antennas
| Power Supply: | AC Adapter (AC110V-240V DC9V) |
|---|---|
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
| Power Consume: | 500mW |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signal Jammer 18 Channels Handheld For Security Use
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna Type: | 2dBi Gain Omni-directional Antenna |
8 Band Handheld GPS Signal Jammer Anti Tracking 2G 3G WiFi 2500MHz
| Type: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Function: | Works With All Types Of Tracking Devices, Prevent You From Being Tracked Or Located, To Protect Your Privacy |
| Antenna: | 8pcs Omni-directional Antennas |
5 Band 3G 4W Remote Control Jammer Blocker EST-505D , 2100 - 2200MHZ
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |

