All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
2400MHz WIFI + 3G / 2G Portable Cell Phone Jammer EST-808HF For Custom
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 4 Antenna |
3G Portable Cell Phone Jammer Blocker EST-808HA , 2100 - 2200MHZ Frequency
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
WIFI GPS Portable Cell Phone Jammer EST-808KG With Five Antenna , Black
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 5 Antenna |
Bluetooth 3G Portable Cell Phone Jammer EST-808SG2 with Remote Control
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Dimension: | 97(L)×48 (W)×18(H)mm |
1W 10 Antenna 4500mAh Walkie Talkie Signal Jammer
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
CDMA / GSM Portable Cell Phone Jammer / Blocker 25dBm With 3 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
808LE High Power Jammer 47dBm , Mobile Phone Signal Jammer with 5 Antenna
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 47dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
Cell Phone High Power Jammer
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 42dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
Security 3G Portable Cell Phone Jammer 25dBm CDMA / GSM Blocker
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
Portable Mobile Phone + 3G + Wifi + GPS Signal Jammer With Cooling Fans
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Jamming Range: | 1-10m |

