All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
40M 2W 22 Antenna 5G Signal Jammer with Car Charging
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 22 High Gain Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 22 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
3 Bands Portable Cell Phone Jammer Handheld For WiFi Bluetooth GPS 3G
| Jamming Radius: | 1-15m (still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 3pcs Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
Car Charging 8 Antennas 5G GPS Signal Jammer 16W
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 8 High Gain Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
28 Bands Handheld Cell Phone Jammer WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Months Warranty
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 18 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
10 Antenna Portable Cell Phone Jammer With Bi-Use Battery And AC Plug Working
| Output Power: | Each Band 2W, Total 20W |
|---|---|
| Product Weight: | About 6.7KG |
| Jammer Type: | Radio Jammer, RF Jammer, Cellphone Jammer, Car Jammer |
GPS Signal Portable Cell Phone Jammer 8 Antenna 2G/3G/4G/Wifi With Battery Inside
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
100-240V AC Adapter Portable Cell Phone Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Low Battery Alarm
| Jamming Range: | Radius 1-25m |
|---|---|
| Antenna: | 10 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
Full Frequency Mobile Phone WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W Portable Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 27 Bands Including GSM,DCS,PHS,PCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,4G WiMAX,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
Mobile Phone GPS Signal Blocker Antenna For Car Anti Tracker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumption Current: | 150mA |
3G Mobile Phone Remote Control Jammer / Blocker EST-505B With 4 Antenna
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |

