All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
EST-505C 3G Remote Control Jammer 34dBm for Custom , 1 - 20m Jamming Range
| Power Consume: | 4W |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-20m |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
4 Antenna CDMA Remote Control Jammer EST-505D 850 - 894MHz for Theater
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
505A Exquite Remote Control Jammer / Blocker With 15m Jamming Range
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
9 Band 16W Cellphone Remote Control Jammer / Blocker 34dBm , 8 Antenna
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
12 Bands 5g Cell Phone Jammer Wifi Signal Jammers EST-504K10
| Maximum Power Output: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
75W Waterproof High Power Jammer , 2G / 3G Mobile Phone Prison Jammer
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Portable Suitcase Cell Phone GPS WiFi Signal Jammer 11 Bands With Battery Built - In
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868,etc. |
5W 11 Antenna GPS WiFi 5G Signal Jammer Portable Suitcase
| Jamming Range: | Radius 1-60m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 11 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868,etc. |
3G 4G 5G Cell Phone Wifi Blocker 18 Bands Remote Control Signal Jammer
| Power Supplier: | Input AC100V-240V,Output DC12V 20A), Or DC12V Car Adapter |
|---|---|
| Antennas: | 18 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 390*235*58mm (excluding Antennas) |
3.2 W Portable Cell Phone Jammer , 3G / GPS 4 Antenna Jammer Shield
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |

