All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
High Power GPS Signal Jammer / mobile phone signal isolator 3 Antenna
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Power Consume: | 1 W |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
12 Antenna GPS Signal Jammer Wall Mount Blocker For Isolating Car Gps Signal
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Handheld Portable GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KE For Conference Room
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,GPS |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
Professional Audio recording device jammer / signal jammers for security
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Voice Recording Device As Cell Phone, Recording Pen, Audio, Hidden Microphone And Etc. |
Hidden wireless microphone jammer / Metal Audio Signal Jammer Black
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Voice Recording Device As Cell Phone, Recording Pen, Audio, Hidden Microphone And Etc. |
EST-808KF GPS Cellphone Jammer Blocker 1500 - 1600MHZ Frequency , 4 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 4 Antenna |
34dbm GPS Signal Jammer Wifi / 4G Signal Blocker with 8 Antennas
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Model No: | EST-808M2 |
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS |
10 Band 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Signal Jammer EST-808H10
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
WIFI Car GPS Blocker Signal Jammer EST-808KE , 1500 - 1600MHZ Frequency
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dbm |
Mini Satellite GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KF For Vehicles , 30dBm
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dbm |

