All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
Network Control Mobile Jamming Device With Free Jammer Management PC Software
| Function: | Automatic Timer Switch Setting |
|---|---|
| Feature: | Can Be Controlled By Our Jammer Management PC Software |
| Application: | Schools, Prisons, And Other Places Where Signal Jammers Are Used In Batches |
Cigarette GPS Signal Blocker 808SC With Omni-directional Antenna
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-5m(-75dBm) |
30dBm Wifi / Blue Tooth / Wireless Video Jammer EST-808FII With 2 Antenna
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
4 Bands High Power Anti Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Remote Control Blocker
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
80m Wireless Portable Cell Phone Jammer RCIED Radio Frequency Scrambler
| Type: | Portable Backpack High Power Cellphone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
Adjustable Mobile Phone Remote Control Jammer / Blocker For School EST-505F
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
30dBm Portable GPS Cell Phone Jammer/blocker/shield
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 24dBm |
| Dimension: | 85(L)×50 (W)×23(H)mm |
4 Band 30dBm Portable Cell Phone Jammer EST-808SF , CDMA / GSM Signal Jammer
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
|---|---|
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
| Power Consume: | 500mW |
Lightweight Cell Phone Frequency Blocker , 500mw Handheld Cell Phone Jammer
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |
3G 4G 5G 10 Bands Cell Phone And Wifi Jammer Stationary Omnidirectional Antennas
| Maximum Output Power: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Power Consumption: | ≤80W |

