All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
8 Channels Full Frequencies Cell Phone Signal Blocker with Good Cooling
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
6W 3 Band Mini Portable GPS Signal Jammer EST-808SG For Service Station
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
Mini Anti GPS Signal Jammer Tracker With Full Tropism Antenna , No Switch
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
EST-808KA1 GPS Signal Jammer Radius 2 - 5 Meters In Car ( With Antenna )
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumption Current: | 150mA |
Optional IoT Smart Management Software Control EST-804F12 12 Bands Cell Phone 2G 3G 4G 5G WIFI Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
OEM 16 Bands Signal Blocker Cell Phone WIFI GPS VHF UHF Remote Control Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 16 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
Cell Phone Signal Blocker 5G Jammer 4G WIFI Walkie Talkie Indoors Stationary
| Power Supplier: | Input AC160V-240V,Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennas: | 10 Omnidirectional Antennas |
| Weight: | About 2KG |
EST-502F18 Cell Phone Blocker 18 Bands WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 18 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 18 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
OEM 20 Bands Cell Phone 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF UHF RC315 433 868 Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 20 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 20 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
1-40m Adjustable 24/7 Continuously Working 8 Bands Cell Phone 2G 3G 4G WIFI GPS Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |

