All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
Wall Mounted 8 Bands 8W Cell Phone Signal Jamming Device
| Jamming Range: | 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8pcs Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Portable 80m Blocking 5W 11 Channels 5G Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-80m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 11 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
Portable Cell Phone Jammer , 1-15M Built - In Wireless Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-15M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Stationary Phone Signal Blocker Device 20m Radius For 2G 3G 4G 5G WIFI Walkie Talkie
| Power Supplier: | Input AC160V-240V,Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennas: | 12 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 400(L)×130(W)×40(H)mm |
High Frequency Security Mobile Signal Jammer AC160V-240V Blocking 1-30M
| Blocking Distance: | 1-30M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,LET. |
School Cell Phone Signal Blocker / cell phone jamming device 34dBm
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Full Band Wireless Plastic Mobile Phone Signal Blocker 1-30M For CDMA GSM PHS
| Jamming Range: | 1-30M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
Mini GPS Signal Jammer Tracker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
EST-808KA2 GPS Signal Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
CE / ROHS Cell Phone Signal Booster / Blocker With Omni - Directional Antennas
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |

