All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
Portable Car GPS Signal Jammer / Blocker / Isolator EST-808KB for Custom
| Frequency: | 1500-1600MHZ |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
Cell Phone Signal Remote Control Jammer EST-502C8 12W 8 Omni Directional Antennas
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
Indoor Mobile Phone Signal Jammers 8 Bands Adjustable Remote Control 12W EST-502C8
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
WIFI 3G Cell Phone Signal Booster 30dBm , Mobile Signal Blocker 6 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
CDMA Handheld GPS Blocker DCS / PHS Cell Phone Signal Booster Reviews
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Frequency: | 850-970MHZ |
| Output Port: | CDMA |
50W Cell Phone Signal 5G Jammer high power 12 Bands EST-850LC12
| Total Output Power: | 450W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Power Consumption: | ≤3000 |
Cell Phone Signal High Power Jammer 30M Adjustable Radius With 8 Band
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
12 Bands Cell Phone Signal Jammer
| Single Channel Output Power: | 5-10W |
|---|---|
| Jamming Range: | 5-80m |
| Power Supply: | AC110~240V 45~60Hz |
2G 3G Portable Cell Phone Jammer 3 Omnidirectional Antennas Handheld Size
| Jamming Range: | 0.5-15m (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 3 Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power:: | +30dBm /1W |
3G Cellular Cell Phone GPS Signal Jammer with GPRS / DCS / UMTS Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model Number: | EST-505J |

