All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
Mobile Phone Signal Jammer Stationary Built In Antennas For 5G WIFI
| Maximum Output Power: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
Portable Handheld Anti All GPS Trackers GSM GPRS UMTS All GPS & Lojack Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
wireless video Cell Phone Wifi Signal Jammer GSM CDMA 3G 4G
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
|---|---|
| Dimension: | 345(L)×160(W)×52(H)mm |
| Semi-diameter Of Interception: | 1-25 M(-85dBm) |
Digital Cell Phone Blockers Jammers / WIFI jammer For Mobile Phone
| Jamming Range: | 1-20M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Power Source External Antenna Jammer / cell phone signal blocker
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
2G 4G VHF UHF 5.8G Wifi Cell Phone Frequency Jammer Built in 8 Antenna
| Material: | Plastic Shel |
|---|---|
| Color: | Black/white/gray |
| Jamming Range: | 1-15m |
Single Antennas Car GPS Signal Jammer Portable Handheld Size 95x45x18 mm
| Jamming Range: | 2-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Maximum Radiant Power: | Lower Than -10dBm |
| Size: | 95x45x18 Mm |
2G/3G/4G+VHF+UHF+5.8G Wifi Cell Phone Frequency Jammer Built-in with 8 Antenna
| Material: | Plastic Shel |
|---|---|
| Color: | Black/white/gray |
| Jamming Range: | 1-15m |
195*95*34 mm GPS WiFi Bluetooth Signal Jammer Non Stop Working 5 Bands
| Jamming Range: | 1-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 5 Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
WIFI cell phone signal blocker For Schools and Army EST-505C2
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |

