All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
3G / 2G Handheld Cell Phone Signal Jammer Blocker EST-808HC with 3 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
Wifi / Blue Tooth / Wireless Video Cell Phone Signal Jammer Blocker EST-808HF
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 4 Antenna |
3G Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker EST-808HA , 2110 - 2170 MHz
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | AC110V-240V |
| Power Output: | DC8V 1500mAh |
Portable 3G GSM CDMA Cell Phone Signal Jammer 25dBm For Office , 3 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
4G 5G WIFI Mobile Phone Signal Jammer 22 Bands 150W High Power
| Jamming Range: | 1-200㎡ (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 22 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 380* 220* 85 Mm |
808HE 3G / WIFI / GPS Portable Cell Phone Signal Jammer 30dBm , 3 Antenna
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
|---|---|
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
| Power Consume: | 1W |
Mini Portable Cell Phone Signal Jammer CDMA / DCS / GSM / WIFI For School
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Dimension: | 97(L)×48 (W)×18(H)mm |
Remote Control Portable Handheld Mobile Phone Signal Jammer 5 Bands
| Jamming Range: | 1-20m (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 2pcs Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
200-300m 6 Bands Prison Tender Cell Phone Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 200-300M |
|---|---|
| Antenna: | 3pcs Directional Antennas / 6pcs Omni-directional Antennas(Optional) |
| Working Bandwidth(MHz): | 6 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,4G,GPS |
EST-808LA High Power Jammer 42dBm , Cell Phone Signal Jammer For Custom
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 42dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |

