All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
Cell Phone 24 Antennas 44W VHF UHF 5G Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 24 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 24 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/315/433/868/915 And Etc. |
2G 3G 4G 5G Cell Phone Wifi Jammer High Power Stationary Remote Control
| Maximum Working Power: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Power Consumption: | ≤80W |
Stainless Steel White Cell Phone Signal Scrambler Jamming Distance 1-30m Material
| Jamming Range: | 1-30M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI |
CDMA GSM Cell Phone Signal Blocker Device 1-20M Range For Auditoriums / Law Court
| Jamming Range: | 1-20M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Adjustable Radius Cell Phone Signal Blocker , Signal Blocker For Cell Phone
| Jamming Range: | 1-22M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
2G / 3G / 4G Portable Cell Phone Signal Blocker Device For Conference Room
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Jamming Range: | 1-30m |
Multi-functional 3G 4G Cell Phone Jammer EST-808N3 , GPS WiFi Lojack Jammer
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack ,GPS |
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
High Power WIFI 2G / 3G Cell Phone Jammer with Cooling Fans , 6 Antenna
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-30m |
Indoor 808M UHF / VHF GPS Signal Jammer 8 Band with High Power
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-25M |
20 Chancel 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer High gain For Outdoor
| Total Output Power: | 210W |
|---|---|
| Name: | 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer |
| Power Consumption: | ≤600W |

