All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
Indoor 34dBm 8 Antennas Cell Phone Signal interrupter For School
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
| Model No: | EST-808M2 |
EST-808LB DCS / PHS Cell Phone Signal Jammer For Schools With High Power
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 42dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
75W Prison High Power Cell Phone Signal Jammer / Blocker EST-808LB
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 42dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
High Power Cell Phone Signal Jammer For Schools EST-505C with Remote Control
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
6W Cell Phone Signal Jammer / Shielder / Blocker EST-505BF with 4 Antenna
| Power Consume: | 6W |
|---|---|
| Weight: | 2.5KG |
| Dimension: | 200(L) ×160(W) × 50(H)mm |
Indoor Remote Control Mobile Phone Signal Jammer Radius 40m 22 Omnidirectional Antennas
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antennas: | 22 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
8 Bands Radius 35m Mobile Phone Signal Jammer EST-504K8 130W High Power DC12V 20A
| Jamming Range: | Radius 10-35M(can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Indoor Car Use Cell Phone Scrambler Jammer 8 Antennas Remote Control
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
12 Bands Cell Phone Signal Blocker Adjustable Stationary 3G 4G 5G WiFi Remote Control
| Jamming Radius: | 1-60 M (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 12 External Omnidirectional Antenna |
| Colour: | Black |
24 Bands Adjudtable Cell Phone Signal Jamming Device GPS Signal Disruptor
| Jamming Range: | 1-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 24pcs High-gain Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power(each Band): | ≤ 33dBm / 2W (adjustable With Power Adjustment Knob) |

