All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
800mW 30dBm GPS Signal Jammer 1500MHZ Blocker , Gps Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
Mini Portable GPS Signal Jammer / Blocker / Isolator EST-808KC , 3 Antenna
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Power Consume: | 1 W |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
AC 220V 12 Antennas 2W 35m Blocking 5G Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-35M(can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Portable Mobile Phone GPS Signal Jammer 808KB With 10m Range For Military
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Frequency: | 1500-1600MHZ |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
Handheld Car GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KB , 1500 - 1600MHZ Frequency
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
24dbm GPS Signal Jammer EST-808KC , GSM / CDMA Cellphone Signal Blocker With 3 Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
EST-808KC GPS Signal Jammer + Mobile Phone Blocker With 3 Antenna , Black
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
Three Band Antenna GPS Signal Jammer , GSM Jammer For Conference Room
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
CDMA / GSM GPS Signal Jammer 24dbm , Antenna Signal Blocker For Military
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Certificate: | CE/ROHS |
| Power Consume: | 1 W |
800mW Portable GPS Signal Jammer High Frequency 1500MHZ - 1600MHZ
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |

