All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
12W White Plastic Cell Phone Blocking Device Jamming Distance 1-30M
| Power Input: | AC110V-240V |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30M |
| Power Output: | 12W |
Black Cell Phone Scrambler Device For Wifi / Bluetooth / Wireless Vedio
| Jamming Range: | 1-27M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
3G Mobile Phone GPS Signal Jammer Portable With 10m Jamming Range
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
10 bands GPS signal jammer, Lojack jammer, with built-in battery and AC plug use
| Power Supply: | AC 100-240V And 24V Battery |
|---|---|
| Dimension: | 450mm X 270mm X 105mm |
| Application: | Security Use, Or Survillance Use |
Mini Satellite 30dBm GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KF For Vehicles
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
12W White Plastic Cell Phone Blocking Device Jamming Distance 1-30M
| Power Input: | AC110V-240V |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30M |
| Power Output: | 12W |
Light Weight Cell Phone Scrambler Device for WIFI / Bluetooth / Wireless Vedio
| Jamming Range: | 1-27M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
Omni-Directional Antena GPS Signal Jammer Black L1 Anti Tracker With Switches
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
UAV Anti Drone Box GPS Signal Jammer , High Shielding Range At 1800 Meters
| Material: | ABS |
|---|---|
| Product Weight: | 6.25KG |
| Jamming Target: | UAV Flying Below 1800m |
Exam Room Stainless Steel Signal Blocker For Cell Phone 870-880MHz CDMA
| COLOR: | SILVER |
|---|---|
| MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| JAMMER OBJECTION: | GSM,3G,4G,WIFI,BLUETOOTH,UHF,VHF AND SO ON |

