All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ cell phone signal jammer ] match 409 Products.
2 Watt Cell Phone Signal Jammer 16 Bands GSM CDMA 3G 4G GPS WiFi Signal EST-502F16
| Size: | 376×235×58 Mm Not Include Antenna |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF Jammer, All Signal Jammer |
small powerful portable cell phone signal jammer US system 3G 4G
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2G / 3G Cell Phone Signal Jammer For schools With Remote Control
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G |
| Jamming Range: | 1-20m |
5 Antenna 3G Cell Phone Signal Jammer 6dBm With Remote Control for School
| Power Consume: | 4W |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-20m |
| Dimension: | 245(L) ×160(W) × 50(H)mm |
4G / WIFI Directional Remote Control Jammer , Cell Phone Signal Jammer
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
Wifi Gps Cell Phone Signal Jammer For Examination Room / AC110V-240V
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Signal |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,PHS,DCS,3G ,GPS,LTE |
Remote Control Cell Phone Signal Jammer / Power Adjustable Cell Signal Blocker Metal Shell
| Jamming Range: | 1-30M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G, 4G |
Wireles Stainless Steel Silver Cell Phone Signal Jammer 40m For School Examination Room
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,4G |
16 Bands Powerful Cell Phone Signal Jammer with Directional Antennas to Block Wireless Communications
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
16 Channels Cell Phone Signal Jammer Desktop Signal Jammer for military use
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |

